Випускники - наша гордість

Мабуть кожен з нас в певний період свого життя захоплювався героїчними вчинками і патріотизмом інших людей. Це були літературні герої, історичні постаті, прості люди, яких ми особисто не знали. І можливо комусь із нас хотілось бути схожими на них, поспілкуватись з ними. Але ці люди здавались нам тоді далекими і недосяжними.

Події останніх років в Україні показали всьому світові, що такі герої, такі патріоти – це звичайні люди, які живуть поруч з нами. Їх тисячі, мільйони.

/Files/images/vipuskniki/Григорович О. (2).jpg /Files/images/vipuskniki/Григорович О..jpg

Сьогодні наша розповідь про одного з них, з тих , хто в тяжкий для країни час захищає цілісність нашої держави. Це колишній наш випускник, Григорович Олександр Юрійович.

Ю.О.Григорович народився 23 серпня 1988 року в Дніпропетровській області, де навчався до 8 класу. У 8 клас пішов до Березанського навчально-виховного комплексу, де закінчив 11 класів.

Після закінчення школи вступив до Київського ліцею, оволодівши професією водія. У 2007 році пішов до армії, в повітрянодесантні війська, м. Житомир. Служба йому подобалась, був дуже радий, що потрапив в елітні війська. За 12 місяців служби 5 разів стрибав з парашутом і дуже цим пишається. Після служби працював торговим представником. Свою роботу виконував добросовісно, як і все , що робить Саша зазвичай. В 2012 році одружився, має 3-х річну доньку . Олександр люблячий батько, надійний чоловік. Сім'я в нього попри все. Саме тому , коли йому прийшла повістка, він не ухилився, а вже 12 серпня 2015р. з’явився до військкомату з речами, для того, щоб захистити своїх рідних від неоголошеної війни.

На сьогоднішній день вже 7 місяць Олександр знаходиться в містечку Костянтинівка Донецької області, 81-й десантно-штурмовій бригаді, 122 батальйону , водієм БТР. І навіть там, далеко від рідних , від миру і спокою, Сашко один із кращих виконує свою роботу. Зовсім недавно за відмінну і добросовісну службу, він отримав подяку.

Говорячи про Олександра, не можна не зазначити , що він – людина щирої душі і дуже безкорисливий; людина, яка живе і дбає за інших.

Напередодні новорічних свят наш шкільний колектив зібрав певні кошти в якості подарунка для наших бійців-випускників. Нам дуже хотілось зробити хоч невеличку приємність їм, нагадати про те, що ми їх не забуваємо. Саша навіть в цій ситуації не потратив ці кошти на себе , а придбав запчастину до БТР.

Спілкуючись з родиною Олександра , ми дізнались , що кожного разу , коли він телефонує додому, він запевняє, що все буде добре і він скоро повернеться. І ми не можемо не вірити йому. Доки поруч нас живуть такі люди як Сашко, все в нас буде добре.

Від імені всього педагогічного і учнівського колективу висловлюємо подяку родині Сашка за спілкування з нами; мамі – за виховання сина-героя. Бажаємо їм всіх земних гараздів і скорішого повернення додому їхнього героя. Нехай Господь Бог і Матір Божа охороняють тебе, Олександре, і твою родину.

Ми всі чекаємо на тебе!!!

Соціальний педагог Березанського НВК О.А.Мартенко

/Files/images/vipuskniki/1134.jpg


/Files/images/vipuskniki/1135.jpg


/Files/images/vipuskniki/1136.jpg


/Files/images/vipuskniki/про Ельдара.jpg/Files/images/випускники.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 98

вул. Набережна, 118,
07540, Київська обл., м. Березань,
Україна

Дата останньої зміни 22 Грудня 2017

Фотогалерея