7 помилок добрих батьків

Батькам не можна просто бути. Батьками нас чинить те, що ми робимо. Бути батьками означає старатися навчити дитину як бути незалежною та відповідальною дорослою людиною. В процесі виховання активні батьки найчастіше допускаються таких помилок:

1.Прищеплення помилкових переконань

Помилкове переконання №1 «мушу бути найкращим в усьому».

Помилкове переконання №2 «негативні почуття погані». Діти мають право на свої почуття, а сильні емоції – це цілком нормально.

Помилкове переконання №3 «усі мусять любити мене». Батьки повинні пояснити дітям, що життя не можливе без конфліктів і їх потрібно вирішувати з найменшою шкодою для себе.

2.Несвідоме провокування поганої поведінки

Варто запам’ятати:

- усі діти потребують уваги

- хвали поведінку в конкретних ситуаціях, не використовуй загальних похвал

- винагороджуй дитину за відсутність поганої поведінки

3.Брак послідовності

Якщо встановити правило, то дій згідно з ним. Діти не можуть перевіяти своєю поведінкою межі витримки і терплячості батьків.

4.Зроблю це за тебе

Розв’язуючи всі проблеми за дітей, ми породжуємо в них злість поглиблюємо їхню залежність від нас.

5.Залізна дисципліна

- не запроваджуй дисципліну, коли ти злий

- запроваджуй дисципліну, щоб навчити

- мета дисципліни – не намагатися довести, хто правий, такий підхід породжує конфлікт і почуття сорому в дітей.

6.Ігнорування потреб і труднощів дитини

Батьки можуть заохочувати дитину висловлювати свої емоції, але не повинні вмовляти її робити це, розповідаючи про власні почуття.

7.Стримуватся природної радості життя і зацікавлення світом

То ж щоб бути добрити батьками, не допускайте вищевказаних помилок, а ще:

- зробіть так, щоб виховання дитини стало для вас найвищою цінністю.

- беріть активну участь в житті дитини

- будьте прикладом для дитини

- вчіться від своїх дітей

- бавтесь!


До уваги батьків!!!

Діти сімей, що підлягають статусу малозабезпечених, мають право на безкоштовне харчування в шкільній їдальні з моменту надання в школу довідки про те, що сім'я є малозабезпеченою.

Таку довідку можна отримати у відділі соціального забезпечення.


Вчимо творити добро

Ось і ми вже дочекались. Незважаючи на те, що цьогоріч грудень дарує нам плюсову температуру і погода схожа більш на весняну і новорічні свята стрімко наближаються, несучи з собою веселощі, подарунки, очікування дива.

Одним із найдивовижніших свят, святом Святого Миколая і розпочались в нашому місті зимові розваги.

19 грудня в нашому місті відбулось грандіозне свято для всіх, хто вірить в дива і чекає на них. Розпочалось свято запалюванням новорічної ялинки , потім глядачі переглянули цікаву казку.

Вихованці нашого закладу ,які побували на цьому чудовому дійстві з великим захопленням поділились своїми враженнями від побаченого. А їхні батьки передають щирі слова вдячності міській владі за турботу про підростаюче покоління.

День Святого Миколая – це свято, коли кожен чекає дива і , звичайно подарунків. Таким подарунком для всіх став благодійний ярмарок, в якому прийняли участь школярі всього міста. Учні нашого НВК активно залучались до ярмарку, представивши різноманітні смаколики, виготовлені власноруч та з допомогою батьків ( виручили кошти в сумі 1129 грн).

А напередодні 19 грудня в нашому НВК пройшов цикл свят, присвячений Дню Святого Миколая. Приємним є те , що саме в ці святкові дні наші учні, їх батьки, педколектив згадали не тільки про своїх ближніх, а й про тих, хто на даний момент захищає кордони нашої держави. Серед них двоє наших випускників. То ж з ініціативи учнівської ради закладу було організовано ярмарок-продаж смаколиків. Чого тільки не напекли наші господарочки: пиріжки і пироги, тістечка, цукерки і ватрушки – на будь – який смак. Всі кошти, вилучені від ярмарок в сумі 9606 грн. були передані на подарунки нашим дорогим захисникам.

Користуючись нагодою весь наш шкільний колектив дякує всім небайдужим, хто долучився до цієї благодійної справи. Нехай Господь віддячить вам сторицею за вашу доброту, людяність, благодійність.

Всіх вітаємо з наступаючими новорічними святами. Бажаємо мирного неба, міцного здоров'я, всіляких гараздів у ваших родинах, приємних чудес. Пам’ятайте, що любов і доброта врятують світ!!!


Кiлькiсть переглядiв: 58

вул. Набережна, 118,
07540, Київська обл., м. Березань,
Україна

Дата останньої зміни 22 Грудня 2017

Фотогалерея