МАН 2016-2017

Відділення та секції МАН
Як оформити роботу
Як презентувати роботу

Вітаємо переможців ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН:

/Files/images/man/2016-2017/DSC09964.JPG

Пилипенко Ольгу, ученицю 11 класу та вчителя Хвостенко Тетяну Миколаївну

Список учнів Березанського НВК, членів Малої Академії Наук на 2016р.

19 грудня 2016 року на базі Березанського навчально-виховного комплексу відбувся І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук. Свої робти представляли також і переможці шкільного етапу, учні 11 класу Березанського НВК Тищенко Тетяна та Пилипенко Ольга.

Жюрі визначило перемоців конкурсу-захисту. На ІІ (обласний) етап також визначено учнів Березанського НВК.

Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства. Секція "Мистецтвознавство". Пилипенкто Ольга Миколаївна, науковий керівник Хвостенко Тетяна Миколаївна. Тема роботи "Тіні забутих предків - шедевр класики української літератури та кіномистецтва."

/Files/images/man/2016-2017/DSC09574.JPG

Відділення історії. Секція "Історичне краєзнавство". Робота Тищенко Тетяни Валеріївни, науковий керівник - Білецька Світлана Володимирівна. Тема роботи "Історія школи через призму десятиліть."

/Files/images/man/2016-2017/DSC09577.JPG

Вітаємо учнів, їх батьків та наукових керівників! Бажаємо успіху в ІІ етапі конкурсу-захисту!

/Files/images/man/2016-2017/DSC09580.JPG


Будні МАН

Однією з форм роботи з інтелектуально обдарованою молоддю є Мала академія наук України. МАН є структурною складовою системи позашкільної освіти, яка сприяє виявленню здібностей, обдарувань і самовизначенню та реалізації особистості засобами залучення до пошукової, експериментальної, дослідницької роботи в різних галузях науки. Вона забезпечує творчий , інтелектуальний, духовний розвиток, професійну орієнтацію шкільної молоді. Одна з найбільших переваг навчання в Малій академії наук – це можливість для учнів визначитися з майбутньою професією. Якщо починати у юному віці розвивати свої здібності, є всі шанси стати хорошим спеціалістом у певній професії.

Тому, завдяки підтримці міської влади та , зокрема, відділу освіти, з листопада 2015 року в ЦДЮТ «Надія» почав свою роботу науковий гурток «Юний дослідник», де навчаються учні 8-11 класів навчальних закладів міста, котрі виявляють цікавість до наукової діяльності, хочуть одержати додаткові знання в окремих галузях науки, беруть участь у дослідницькій роботі.

До роботи в науковому гуртку у ІІ семестрі 2015/2016 н.р. активно долучилися і 15 учнів 8-10 класів Березанського навчально-виховного комплексу. Поряд із учнями-членами МАН – є наукові керівники – учителі, професіонали своєї справи, які скеровують діяльність учнів, і водночас виступають як партнери дослідницької справи.

На сьогодні юні науковці Березанського НВК працюють у 7 відділеннях та 13 секціях академії. Вражає і тематика наукових робіт: історики досліджують вулиці рідного міста та історію рідної школи, філологи – ергоніми м. Березані та Баришівського району; біологи – лікувальні властивості продуктів бджільництва; фізикам цікавий теоретичний вид діяльності у дослідженні роботи та ін.

/Files/images/man/1.JPG

Побутує думка, що генії народжуються раз у сто років. Однак психологи цілком спростовують її і запевняють, що генії народжуються значно частіше. Все залежить від того, чи вчасно наставник розпізнає юне дарування і надасть йому кваліфіковану підтримку. Отже, за допомогою вчителя-наставника на заняттях гуртка юні науковці оволодівають методами наукового пізнання, вчаться готувати наукові реферати, статті, готують наукові доповіді з теми дослідження, формують навички працювати з науковою та довідниковою літературою, знайомляться із сучасними методами наукових досліджень, презентують виконання експериментів.

Головна мета таких занять – дати можливість учню розвинути свій інтелект у самостійній діяльності з урахуванням індивідуальних особливостей і нахилів.

/Files/images/man/2.JPG

У свій час філософ-просвітитель Софокл говорив: «Великі справи не робляться зненацька». Щоб досягти високих результатів, навчити дитину основам пізнання світу, потрібна довга копітка спільна робота вчителя і учня. Головне завдання вчителя – не просто передати знання учневі, а навчити його вчитися. І цього багато в чому учить організація науково-дослідницької роботи школярів.

Отже, плекаймо наукову зміну та вперед до перемог!

Т.В.Хвостенко, керівник гуртка «Юний дослідник», вчитель української мови Березанського НВК


МАН 2015

/Files/images/pod_v_shkol/результати конкурсу МАН.jpg


Шкільний етап МАН 2015

10 грудня 2015 року відбувся шкільний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.

Роботу засідання розпочала директор Березанського НВК Дегтярьова Л.П.

До захисту подали заявки учні 11-х класів, які працювали над дослідженнями тривалий час.

На конкурсі-захисті представлено 4 роботи різних відділень та секцій:

1. Відділення наук про Землю, секція – географія та ландшафтознавство. Тема «Дієвість демографічної політики». Робота Степаненка Євгена, науковий керівник – Дегтярьова Л.П.

2. Відділення хімії та біології, секція – медицина. Тема «Сон і сновидіння – дві сторони таємничого життя людини». Робота Літвіха Андрія, науковий керівник – Мартенко О.А.

3. Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секція – українська література. Тема «Історичні події у романі Л.Костенко «Берестечко»». Робота Данильцевої Аліни, науковий керівник – Кисіль О.В.

4. Відділення математики, секція – прикладна математика. Тема «Застосування теорії ймовірностей до розв’язування прикладних задач». Робота Щербака Геннадія, науковий керівник – Шикіна Т.І.

За результатами конкурсу до участі в міському етапі захисту науково-дослідницьких робіт журі конкурсу вирішило подати заявки наступних учнів: Степаненка Є., Літвіха А., Данильцевої А.


Галерея "Шкільний етап МАН 2015"


Список учнів Березанського НВК, членів Малої Академії Наук на 2015р.

Кiлькiсть переглядiв: 2859

вул. Набережна, 118,
07540, Київська обл., м. Березань,
Україна

Дата останньої зміни 22 Грудня 2017

Фотогалерея