Музей – це місце, яке дає змогу тримати в пам’яті події та факти минулого, сприяє створенню ланцюжка: минуле – сучасне – майбутнє. Варто згадати крилаті слова «Хто не знає минулого, той не вартий майбутнього».

/Files/images/muze/storya_shkoli/Персонал музею Історія школи.JPG

Саме з цією метою в Березанському НВК було створено музей школи, який має два відділи: народознавчий і освітній.

/Files/images/muze/storya_shkoli/Екскурсоводи музею Історія школи.JPG /Files/images/muze/storya_shkoli/Лектори музею Історія школи.JPG

Про те що в нашому закладі навчались і навчаються виховані і старанні учні свідчать золоті і срібні медалі, які вони отримували. Облік медалістів ведеться з 1996 року по сьогоднішній день. За час існування школи багато випускників стали лікарями, вчителями, підприємцями. Інформація про них на стендах «Наші випускники», «Серце віддаю дітям». Все цікаве життя нашого закладу висвітлюється у пресі. Газета «Березанські відомості» пише про всі міроприємства, де учні і вчителі нашої школи приймали участь. Ми активні учасники змагань, конкурсів, концертів. І тому журнал «Про нас пишуть» поповнюється з кожним днем.

/Files/images/muze/chk5.jpg

В альбомах, які є в музеї, зібрана історія нашого закладу. Від самого створення до сьогодення: шкільне життя, дозвілля, творчий шлях вчителів, пам’ятки про випускників.

/Files/images/muze/chk3.jpg /Files/images/muze/chola.JPG

В тісному контакті працюють учнівський, учительський та батьківський колективи. Про співпрацю, розуміння, творчість, активну життєву позицію свідчать нагороди: грамоти, подяки, дипломи.

/Files/images/muze/chk1.JPG

В народознавчому відділі історія минулого. Посуд, який використовували наші предки, предмети побуту без яких не обходилось їхнє життя. З давніх-давен бережанські майстрині славились вишиванками. Мова вишитих сорочок і рушників – це сукупність візерунків, гра кольорів, майстерність вишивальниць. Всі експонати музею подаровані рукодільницями нашого міста.

З захопленням і задоволенням відвідують музей учні, батьки, гості. Тут проводяться лекції, виховні години, тематичні вікторини, свята.

Скачати паспорт музею

Кiлькiсть переглядiв: 16

вул. Набережна, 118,
07540, Київська обл., м. Березань,
Україна

Дата останньої зміни 22 Грудня 2017

Фотогалерея